Bestuur en trainers

Het bestuur van de vereniging bestaat momenteel uit 6 leden die regelmatig vergaderen om de vereniging in goede banen te leiden. Dit bestuur bestaat momenteel uit de volgende leden;

Dagelijks bestuur

Voorzitter:                                 Peter van Santen (voorzitter@judostelladuce.nl)

Penningmeester:                      Loes Cuppen (penningmeester@judostelladuce.nl)

Secretaris:                                Luc Wijnhoven (secretaris@judostelladuce.nl)

 

Algemeen bestuur

Activiteiten commissie:           Shirley van Santen (activiteiten@judostelladuce.nl)

Ledenadministratie:                Daisy Westheim (ledenadministratie@judostelladuce.nl)

Media:                                     Richard Hogenhorst (richard@judostelladuce.nl)

 

Vrijwilligers

Wedstrijdcommissie:               Erik de Kievit (wedstrijd@judostelladuce.nl)

 

Wij zijn op zoek naar nieuwe bestuursleden!

Onze judo lessen worden verzorgd door;

Hoofdtrainer:Roy Westheim

Roy_Westheim

Roy heeft de 2e dan en is zowel judoleraar A als judoleraar in de zorg. Roy loopt al lang mee binnen Stella Duce, hij is zijn weg eerst als judoka begonnen en is inmiddels hoofdtrainer. Hij is dan ook zeer geschikt om les te geven binnen onze vereniging.

Supervisor & Vervanger: Peter Beurskens

5e DAN, Judoleraar B, Trainer judoclub Grubbenvorst

Vervanger: Paul Maaskant

5e DAN, Judoleraar A, Judoleraar in de zorg, Trainer van JC Lottum

Vervanger: Cees van Delft

2e DAN, Judoleraar A, Judoleraar in de zorg, Jiu Jitsu leraar A

 

Wanneer je contact wilt opnemen met het bestuur of trainer, gebruik dan ons contactformulier.